שוקו מה?!

לא שמעת?

שוקומאקה!

גם לך וגם לילד שלך

מתנקים מרעלים

מבחוץ ומבפנים

15% הנחה
על מוצרי הקיץ

גלי מהי שגרת הטיפוח המתאימה לעור שלך

למה לבחור דווקא בנו?

המוצרים הנמכרים ביותר:

אין כמו לשמוע מלקוחות מרוצים

זה עובד!
נורית

היתה לי אנמיה עם המגלובין 8, קבלתי אמפולות ברזל (שעשו לי פגמנט של שפם), עירויי דם, כלום עזר. לקחתי אבקת עשב חיטה עם ספירולינה ובחודש אחד עלה לי ההמוגלובין ל-12.4, אז שתדעו שזה עובד!

★★★★★
מרגישה שינוי
טובה

אני סובלת שנים מפיברומיאלגיה. התחלתי להשתמש באבקת ספירולינה ופורמולה משולבת ואני מרגישה שינוי אדיר לטובה! לא יאומן. תודה ענקית!

★★★★★
מצאתי את שאהבה נפשי
הדס

מצאתי את שאהבה נפשי! ניסיתי אינספור דאודורנטים טבעיים, הם לא הצליחו לעשות את העבודה וחלקם גם גרמו לגירויים, הדאודורנט שלכם נפלא גם יעיל, גם נעים למריחה, מתייבש מהר ומריח נהדר! בקיצור מוצר נפלא ומומלץ ביותר!

★★★★★
אין דברים כאלה!
אלה

התחלנו עם קופסה אחת קטנה והיום יש לי 5 בבית, לא יוצאים לטיול בלי משחת הפלאים! העביר לאחיינית שלי כוויות קשות אחרי 5 ימים של מריחה. אין דברים כאלה! בנוסף החלפתי את כל הקוסמטיקה שלי לליין שלכם. השירות נפלא והמוצרים נהדרים. יישר כח!

★★★★★
זה פשוט קסם!
לינה

חייבת להחמיא, היתה לי נשירה רצינית והתחילו התקרחויות, כל מה שניסיתי לא באמת עזר. עכשיו אני עם כמוסות הרלייף כבר חודש וזה פשוט קסם, הנשירה פסקה והשיער מתחיל להתמלא, מסתובבת עם ביטחון עצמי מחודש. מאוד ממליצה!

★★★★★
המלצה חמה
רחל

לפני מספר חודשים המלצתי לחברה שמחכה מספר שנים להכנס להריון על המוצר החדש שלכם, “שלמה” בשילוב עם “שיח אברהם” ולאחרונה התקשרה לבשר לי שהיא נפקדה! (לקראת גיל 40..) ממש שלושה חודשים מאז החלה להשתמש במוצרים. יישר כוח גדול, המשיכו בשליחותכם המבורכת!

★★★★★
שיפור כבר בהתחלה
רונה

הרבה שנים שאני רוכשת מספירולייף וכל פעם נהנית! השירות מצויין והמשלוח מגיע מהר, המוצרים כל כך איכותיים ומרגישים בשיפור כבר בהתחלה. רכשתי את השוקומאקה לאחרונה ואין מילים! טעים להפליא, נותן אנרגיה וריכוז ומשביע.
תודה על החשיבה ועל התוצאה ❤️

★★★★★
טלי
פשוט קסם!

הקרם מעולה גם כקרם לילה לפנים, מרגיע, מרכך את העור ומזין. כבר מהמריחה הראשונה הרגשתי את השינוי. השתמשתי גם לאדמומיות בפנים וגרד. פשוט קסם!

★★★★★
שיפור מדהים!
שירה

ליפני כ-4 שנים חליתי בסרטן לימפומה גרורתית. בסיום הטיפולים מצאתי את עצמי בגוף מלא רעלנים וחסר אנרגיה. בניסיון לנקות ולחזק את המערכות פניתי לשימוש יום יומי בפורמולה המשולבת. מהר מאוד התחלתי לחוש בשינוי ברמות האנרגיה, חיוביות וחיוניות פיזית כנפשית, גם הבדיקות הראו שיפור מדהים בכל המדדים וכן בתפקודי הכבד והכליות.

★★★★★