טיפול טבעי בפסוריאזיס עם שמן המפ

המפ שמן המפ סבון שמן המפ

אם אתם סובלים מפסוריאזיס בטח כבר ניסיתם כמעט כל תכשיר רגיל בשוק:
תחליב לחות, קרם רפואי, כדורים במרשם, משחות עם סטרואידים או תרסיסי גוף בכדי לקבל קצת הקלה מהתסמינים המציקים של המחלה. ואם אתם כמו רוב החולים במחלת הפסוריאזיס, רוב הסיכויים שהפתרונות הרפואיים הללו לא עוזרים לכם בתחושת הקלה אמיתית ויום יומית מהמחלה. לכן, אני ממליצה שתנסו טיפול טבעי של שמן המפ לפסוריאזיס.

שמן המפ מוערך על ידי מומחים רבים ברפואה אלטרנטיבית כפתרון הטבעי האפקטיבי ביותר לפסוריאזיס וכיום הוא צובר פופולאריות רבה בישראל בגלל ההצלחות הרבות שלו בקרב חולי הפסוריאזיס. גם אנחנו ב”ספירולייף” כבר זכינו לראות הצלחה רבה עם שמן ההמפ בהקלה על פצעי הפסוריאזיס ומחלות עור מגוונות אחרות, והסיפורים רבים ומעוררי התרגשות והתפעלות.

אז האם שמן המפ יכול לרפא פסוריאזיס?

המומחים של הרפואה הטבעית לא טוענים שצריכה של שמן המפ, בין אם היא בבליעה או בין אם היא ישירות על העור, מרפאה את מחלת הפסוריאזיס. התרופה הרפואית למחלת הפסוריאזיס עדיין לא נמצאה, אך חולי פסוריאזיס רבים מדווחים על הקלה משמעותית ביותר של התסמינים הלא נוחים והכואבים של הפסוריאזיס (גרד, יובש ודלקות עור) לאחר טיפול קבוע עם שמן המפ לפסוריאזיס.

מה הופך את שמן ההמפ לאפקטיבי עבור פסוריאזיס? ומהן דרכי הטיפול?

שמן המפ הנו שמן העשוי מזרעים של צמח הקנאביס. אותם זרעים של הקנאביס מכילים חומצות שומן מסוג “אומגה” החיוניות מאוד לגוף ולעור שלנו כמו גם חלבונים באיכות גבוהה וויטמינים. ההרכב הבריא והנכון הזה מסייע לעור במגוון דרכים חיוביות שעוזרות להתמודד עם תסמיני פסוריאזיס ומחלות עור אחרות.

חומצות השומן שבשמן המפ הן חומצות שומן אשר עוזרות לתאי קרום העור לתקן את עצמן במהירות ובקלות רבה יותר. בנוסף לכך, חומצות שומן אלו מעשירות את העור ומעניקות לו לחות גבוהה. עוד בזאת, בשמן המפ יש יחס חומצות שומן מאוד ייחודי ובריא (היחס המדויק של אומגה 3 לעומת אומגה 6 ו-9), שמגביר את היעילות בריפוי של העור. אומגה 3 למעשה הוכחה במחקרים רבים בתור חומצת שומן אשר מסייעת לגוף בהפחתת דלקות המשויכות לפסוריאזיס ביעילות רבה יותר, לכן הריכוז הגבוה של אומגה 3 בשמן המפ מהווה הסבר להצלחתו בקרב חולי פסוריאזיס. הפחתת הדלקות בעור מפחיתה גם את התסמינים הלא נוחים, כמו גרד ויובש, ושומרת על בריאות עור תקינה יחסית למצב הקודם ללא הטיפול בשמן המפ.

אפשרויות טיפול עם שמן המפ לפסוריאזיס

השימוש בשמן המפ עצמו מתבצע דרך הוספת השמן למזונות, תבשילים, סלטים ושייקים, או במריחה על העור באזורים הבעייתיים. צריכה של שמן המפ דרך מזונות זו בהחלט לא בעיה, ניתן לרכוש שמן המפ טבעי אורגני להוספה למתכונים שונים, כמו שמוסיפים שמן זית.
אתם תהיו שמחים לשמוע שלשמן המפ יש טעם אגוזי עשיר וטעים, דומה מאוד לטעם של שמן אגוזים, והוא מתאים לשימוש במספר מתכונים קרים או כתוספת לסלט.
דרכים אחרות מצוינות לצריכת שמן המפ יכולות להיות גם הוספת כפית או שתיים של שמן המפ לארוחת דגנים בריאה או לשייק בריאות. עם זאת, חשוב לדעת שאין להשתמש בשמן המפ לטיגון או לתבשילים חמים, בגלל שהשמן מאבד חלק מהרכיבים הבריאים שלו ומטעמו בטמפרטורות הגבוהות. כמו כן, חשוב לאחסן שמן המפ במקרר ולהשתמש בו בתוך שלושה חודשים מזמן הפתיחה.

קיים מגוון רחב של מוצרי טיפול לעור המבוססים על שמן המפ כגון משחות, קרמים, סבונים ותחליבי גוף. פרופיל חומצות השומן בשמן ההמפ קרובות מאוד לשומני העור שלנו, מה שאומר שהשמן מסוגל לחדור לעור שלנו בצורה יעילה ועמוקה. שימוש יומי בשמן המפ ומוצריו מחזקים את העור ומשפרים את יכולתו להתמודד עם תסמיני מחלת הפסוריאזיס.

אם אתם כבר היום משתמשים בתחליבי רחצה וקרמים בתור טיפול בפסוריאזיס, יהיה לכם נוח לעבור לשימוש בשמן המפ!
כך תוכלו ליהנות מהיתרונות הבריאים של שמן ההמפ בתור טיפול טבעי בפסוריאזיס, כפי שניתן ליהנות מהיתרונות של שמן ארגן לשיער ולעור בשימוש יומי של מוצרים מבוססים שמן ארגן.

צפית לאחרונה