לבונה – בוסווליה סרטה

בוסווליה סרטה – שרף מעץ המרפא המדהים, אנטי דלקתי, מעולה לדלקות פרקים ראומטיות, קוליטיס, קרוהן, כאבי ברכיים, שיפור טווחי תנועה, סרטן המח, סכרת נעורים, בעיות שלד, בעיות גב ושרירים, שיפור הריאות באסטמה ומרכיבים תזונתיים חיוניים:

בוסווליה מתייחס לעץ המרפא הידוע – בוסווליה סרטה, או יותר נכון לשרף שמוציאים ממנו

לשרף העץ בוסווליה יש תכונות מרפא מדהימות שנמצאות בשימוש רב כבר שנים ברפואת איורוודה הודית, רפואה סינית מסורתית ובמקומות שונים במזרח התיכון ובאזורים טרופיים אחרים.

בוסווליה מכיל 4 חומצות שרף שמעניקות לו סגולות בריאותיות רבות עבורינו, לרבות תכונות אנטי-דלקתיות שמסייעות לריפוי דלקות שונות בגוף.חומצות אלו הן: חומצות מעכבותlipoxygenase -(5LO), אנזים שמייצר leukotriene, אצטיל 11 וחומצת ה-boswellic.

בוסווליה – מרפא אידיאלי לדלקת מפרקים

בוסווליה מאוד אפקטיבי לטיפול בדלקות פרקים, באמצעות חומצת ה-boswellic הפעילה שלו, שנמצאה כמעכבת התפתחות אנזימים פרו-דלקתיים. השפעות אנטי דלקתיות אלו נחקרו בנוגע למרפא עבור דלקת מפרקים ניוונית, ונמצא כי תוספי בוסווליה בצריכה של כדורי בליעה יכולים לדכא כאב וחוסר תנועה, שהם סימפטומים שכיחים של דלקת מפרקים (בהודו כבר אלפי שנים משתמשים בשרף עץ הבוסווליה כמרפא לבעיות מפרקים ודלקות שונות) אצלנו ניתן לרכוש בוסווליה באבקה ובכמוסות המיועדות לאוכלוסייה הסובלת מדלקות מפרקים ואוכלוסייה מבוגרת אשר סובלת מכאבי מפרקים.

בוסווליה – משמיד תאים סרטניים ,בוסווליה הינו עץ מרפא שנמצא כאנטי-סרטני. בשונה מצמחי מרפא אחרים ומזונות על שנלחמים בסרטן, בוסווליה לא נמצא כצמח מרפא אשר מונע התפתחות של תאים סרטנים אלא נמצא כמזון על שנלחם בהשמדתם של תאים סרטניים קיימים. מחקרים שונים הצביעו על כך שהשרף של בוסווליה יכול להשמיד תאים מפותחים של גידולים סרטניים בלבלב, בערמונית ובמעי הגס.

מחקרים שנמצאים עדיין בפיתוח החלו לבחון את האפקטיביות של בוסווליה על תאים סרטניים אחרים (שד, צוואר רחם ולוקמיה) וממתינים לממצאים בעניין זה. בוסווליה – משפרת את תפקוד הריאות בחולי אסטמה.

השפעות של שרף בוסווליה נבדקו גם על חולי אסטמה, הממצאים שנמצאו היו שחלק ניכר מהחולים הראו שיפור משמעותי בסימפטומים הפיזיים של אסתמה, כגון קוצר נשימה והתקפי אסתמה. החומצות הבריאות בשרף של בוסווליה מעכבות את הסינתזה של לאוקוטריאנים, אשר הם הגורמים המרכזיים לסימפטומים הרעים הקשורים לאסתמה ולבעיות נשימה שונות.

בוסווליה – לעיכול משופר וטיפול במחלות מעיים

בוסווליה נמצא כמרפא לסיבוכים במעיים עקב דלקות, לרבות קוליטיס ומחלת קרוהן. בוסווליה מסייע לגוף לבקר בצורה תקינה על תפקוד המעיים ומסייע למערכת החיסונית של הגוף להתמודד טוב יותר עם חיידקים רעים אשר פעילים מאוד באזור המעיים. מחקרים שבוצעו בגרמניה מצאו ששרף בוסווליה משפר את איכות החיים של חולים עם בעיות מעיים קשות בכך שמפחית את עוצמת הכאב והסימפטומים השונים של המחלות הקשורות למעיים.

בוסווליה – יעילה בטיפול בדלקת מפרקים ניוונית של הברך

דלקת מפרקים ניוונית של הברך הנה מחלת מפרקים שכיחה מאוד בקרב האוכלוסייה המבוגרת. מכיוון שצמח הבוסווליה נמצא כמסייע בלחימה מול מחלות מפרקים, בוצעו מחקרים רבים על השפעת שרף בוסווליה על דלקות בברכיים.

לפי ממצאי המחקרים, כל החולים שקיבלו טיפול טבעי עם בוסווליה דיווחו על ירידה בעוצמת כאבי הברכיים, בשיפור יכולת תנועה מוגברת בכיפוף הברך והצלחה רבה יותר בביצוע מרחק הליכה רב יותר ללא כאבים משמעותיים!
בנוסף, עקב טיפול בשרף בוסווליה התדירות של נפיחות במפרק הברך במהלך היום ירדה, מה שסייע רבות לשיפור אורך החיים ואיכות החיים של המטופלים.

לסיכום: בוסווליה הוא עץ מרפא נפלא לטיפול בבעיות רפואיות שונות בעיקר דלקות ומחלות מעיים. צריכת בוסווליה באבקה או בכמוסות עתידה לשפר את איכות החיים שלכם באופן משמעותי, מומלץ לנסות!

צפית לאחרונה