קפה ירוק – הקפה הבריא

קפה ירוק

קפה ירוק עשיר בחומצה כלורגנית השורפת שומנים לירידה בריאה במשקל ולחילוף חומרים, מפחית לחץ דם, סוכר וכולסטרול, מסייע לדיאטה ויכול להחליף את הקפה הרגיל, או לפחות כמה חלק מהכוסות...

אנחנו כל הזמן מחפשים איך להוסיף מזונות בריאים יותר לתזונה היומית שלנו, אך מה לגבי להחליף מזונות לא בריאים במזונות על? רק מעטים מאתנו יכולים להסתדר בלי כוס קפה אחת לפחות במהלך היום שלנו. אין ספק שקפה הוא המשקה האהוב על כולם. אז אם כבר שותים קפה, עדיף שזה יהיה קפה בריא כמו קפה ירוק, שנחשב למשקה של מזון-על.

מה זה קפה ירוק?

קפה ירוק, כמו שהשם אולי מעיד, הוא קפה בצבע ירוק. בעצם זהו קפה שעוד לא עבר קליה ולכן עדיין לא קיבל את הצבע החום שאנחנו מכירים, שמתקבל מתהליך הקלייה של פולי הקפה. קפה ירוק נחשב למשקה הרבה יותר בריא מהקפה הרגיל, מכיוון שהוא לא קלוי, מכיל מאות תרכובות ייחודיות המציעות יתרונות בריאותיים רבים, לרבות חומצה כלורגנית האפקטיבית בהתמודדות עם שריפת שומן.

כן, כן שמעתם נכון- קפה ירוק זה המזון שיעזור לכם לרדת במשקל באופן בריא!

קפה ירוק להרזיה טבעית

קפה ירוק ידוע כמשקה אשר מסייע לגוף לשרוף שומן ביעילות גבוהה. זה לא הקפאין שהופך קפה ירוק למשרפת שומן, אלא ההשפעה החיובית של החומצה הכלורגנית המצויה בריכוז גבוה בפולי הקפה הירוק. חומצה זו הולכת לאיבוד במהלך הקלייה של פולי הקפה הרגיל שאנחנו מכירים. חומצה כלורגנית מעודדת את הגוף לשרוף גלוקוז (סוכרים) בעיקר בכבד ולהשהות את שחרור הגלוקוז למחזור הדם, מה שמוביל לאגירת פחות שומן בגוף ולירידה במשקל בצורה טבעית! בנוסף, קפה ירוק מכיל סיבים תזונתיים רבים המייצרים תחושת שובע ובעקיפין תורמים לשמירת הירידה במשקל בעקבות שריפת השומן היעילה. יש היום הרבה כמוסות מיצוי קפה ירוק ופולי קפה ירוק אורגניים שמתאימים לירידה במשקל. בעזרת דיאטת קפה ירוק אתם תגיעו לתוצאות שריפת שומן מהירות יותר ותוכלו לשמור על ההישיגים.

קפה ירוק גם משפיע לחיוב על הדרך בה הגוף שלנו סופג ומשתמש בפחמימות. מחקרים מצאו שהחומצה הכלורוגנית, שנמצאת בפולי קפה ירוק, מפחיתה את ספיגת הסוכר בדם, מה שמשפיע לטובה על כמות הגלוקוז בתהליך חילוף החומרים של הגוף שלנו. כאשר הגוף שלנו מנצל בצורה טובה יותר את הגלוקוז הוא בעצם מנצל בצורה טובה יותר את הפחמימות שאנו צורכים, מה שמסייע לשריפת שומן יעילה יותר ומונע ונלחם בסוכרת וגם מייעל את בריאות הגוף.

קפה ירוק – משקה מזון על בעל סגולות בריאותיות נפלאות

פולי קפה ירוק עמוסים בחומרים נוגדי חמצון, אשלגן, מגנזיום, סידן ותרכובות פרמקולוגים פעילים. שניים מהמרכיבים החשובים שבפולי קפה ירוק הם קפאין וחומצה כלורוגנית אשר תורמים לבריאות ולמשקל תקין. כאשר אנו קולים את פולי הקפה אנו מאבדים חלק גדול מהאפקטיביות של שני החומרים הפעילים הללו וזו הסיבה שקפה ירוק יותר בריא מהקפה הרגיל שאנו רגילים לשתות.

בנוסף לכל הערכים התזונתיים הנפלאים שמקבלים בשתיית קפה ירוק, קפה ירוק גם נלחם ביעילות ברדיקלים חופשיים – אותם חומרים מסוכנים אשר נמצאים באוויר שאנו נושמים, במים שאנו שותים, בשאריות חומרי ההדברה בירקות שאנו אוכלים, בקרינה מהסלולארים, המזון מתועש או מעובד, בהשפעת מחשבות שליליות, מתח, לחץ וחרדה על גופינו ובמקורות שונים שאנו באים איתם במגע. בעזרת האנטי-אוקסידנטים המצויים בפולי קפה ירוק הגוף יכול לבטל את ההשפעות הרעות של אותם רדיקלים חופשיים מסוכנים המחלישים את מערכת החיסון, מוציאים את הגוף מאיזון ויוצרים קרקע פוריה למחלות וכאבים.

קפה ירוק גם נמצא כבעל השפעה חיובית על כלי הדם ועל בריאות הלב. מינונים של קפה ירוק הוכחו כאפקטיביים בהורדת לחץ דם, מה שמסייע לתפקוד טוב יותר של הלב. לכן, קפה ירוק יכול להיות מצוין לאנשים אשר נמצאים בסיכון גבוה לסבול ממחלות לב.

מה ההבדל בין קפה ירוק למיצוי קפה ירוק?

הקפה הירוק הוא פולי קפה ירוק גרוסים לאבקה – מכילים גם רכיבים פעילים וגם רכיבים שאינם פעילים. לעומתו המיצוי הוא תהליך ייחודי הממצה אך ורק את הרכיבים הפעילים מפולי הקפה הירוק ולכן הוא מרוכז פי 8, יעיל ואפקטיבי הרבה יותר מהאבקה עצמה.

עכשיו תקשיבו לזה: קפה ירוק מונע סרטן!!

קפה ירוק מכיל כמות נכבדה של נוגדי חמצון אנטי דלקתיים ייחודיים, מה שמאפשר לגוף להילחם בתהליכים גנטיים שונים אשר יכולים להוביל להתפתחות מחלת הסרטן. מחקרים רבים שנערכו במזרח הרחוק מצאו ששתיית כוס קפה ירוק אחת ביום יכולה להקטין משמעותית את התפתחות מחלת הסרטן, במיוחד סרטן הכבד.

לסיכום:

קפה ירוק הוא קפה גולמי שלא עבר תהליך קליה ולכן הוא שומר על החומצה הכלורגנית שהוא מכיל. היתרונות של קפה ירוק מצוינים לוויסות של כלי הדם, לחימה בסוכרת ושיפור פעילות הצריכה של הפחמימות בגוף.קפה ירוק זה המזון שיעזור לכם לרדת במשקל באופן בריא ובטוח, יזין את גופכם במרכיבים חיוניים ו”על הדרך” גם יעכב את תהליכי ההזדקנות וישפר לכם את איכות החיים.
הייתם מפספסים הזדמנות כזו?
בנוסף לכל הדברים הטובים שדיברנו עליהם ההכנה של קפה ירוק היא פשוטה ואינה שונה מהכנה של קפה רגיל.

אז קדימה קפה ירוק במקום הנס של הבוקר!

מחקרים

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32633686/ - סקירה בנושא מחקרים שונים ליתרונות הבריאותיים הקשורים לצריכת קפה ירוק וההשפעות האנטי סוכרתיות וירידה במשקל. 

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32665012/ - סקירה המסכמת מחקרים וניסויים קלינים שמצאו כי שימוש בקפה ירוק משפר את רמת האינסולין ושיפור משמעותי בסמנים של פרופיל שומנים.

צפית לאחרונה