הפתרון הטבעי לבעיות קשב וריכוז

קשב וריכוז פיקוס 8 הוקוס פוקוס

בעיות קשב וריכוז – ללא ספק אחד מהמאפיינים הבולטים של העידן האחרון 

אז בעידן המסכים וריבוי המשימות, כולנו, אם כהורים או ככאלה שסובלים בעצמם מהפרעות קשב מודעים להשפעה המכרעת שיש לתופעת הקשב והריכוז על חיינו וחיי ילדינו.

במאמר שלפנינו נדון על מהותן של בעיות אלו, וטוב מכך – נציע פתרונות לגמרי טבעיים העשויים לשפר משמעותית את תופעות בעיות הקשב והריכוז של המשתמשים בהם! ספירולייף, חברה המתמחה בתוספי תזונה וסופר פוד, מציעה להשאיר את הריטלין מאחור ולבחור בפתרונות טבעיים שמספקים את העבודה בהחלט.

אז איך הכל מתחיל?

קוראים לכם “מעופפים”, מתלוננים שאתם לא מרוכזים מספיק, אתם מבינים שלוקח לכם זמן רב למלא מטלה הדורשת ריכוז, בזמן שאחרים ממלאים אותה הרבה יותר מהר מכם?

גם אם עדיין לא אובחנתם רשמית כלוקים בהפרעות קשב ו/או ריכוז, ברכותינו, סביר מאד להניח שזה מצבכם. עכשיו, אתם יכולים לטעון כי העידן המודרני שלנו, זה הגורם לנו חשיפה לאינספור מוקדי עניין במקביל, הוא זה הממקסם את בעיות הקשב והריכוז (ואתם אפילו צודקים בטענה זו!) אבל עדיין, זה לא פוטר אתכם מהצורך להתמודד איתה, בד בבד עם חלוקת הקשב והריכוז הנדרשת לכם בהפעלת כל שואבי תשומת הלב הקיימים כיום!

מה הן הפרעות קשב וריכוז ואיך הן באות לידי ביטוי?

הפרעת קשב וריכוז מוגדרת כתופעה נפוצה למדי הקיימת בקרב מבוגרים וילדים, כאחד. היא באה לביטוי בכל תחומי החיים ועלולה להתבטא בקשיים בריכוז ובלמידה, בהיפראקטיביות, בעצבנות, בחוסר יכולת לדחות סיפוקים, בתגובות אימפולסיביות ובהתקפי זעם. לחילופין, היא עלולה להתבטא בחולמנות ובמצב “מעופף”, בפיזור יתר, בחוסר ארגון, בקושי בניהול זמנים ובשכחנות. כמו כן, היא עלולה להביא למצבים של חוסר שקט, ולפעמים אפילו לגרום לליקויים בשפה ובהתפתחות.

אולי לא תאמינו, אבל הפרעת קשב וריכוז משפיעה גם על העתיד!

גם אם נניח שנצליח להתעלם מחוסר הנוחות העכשווי שהפרעות הקשב והריכוז גורמות ללוקה בהן, העניין הוא שהשפעתן כיום, בהווה, משפיעה גם על העתיד, על טווח הזמן הרחוק יותר.
וזאת, מסיבה פשוטה והגיונית למדי – כאשר אדם נאבק בנעוריו או בילדותו בקשיי למידה ובהפרעות קשב וריכוז, הוא אינו מסוגל לנצל את הפוטנציאל האמיתי והכישורים החבויים בו,
ולכן, הוא אינו קוצר מספיק הצלחות הנדרשות לו על מנת לבנות לעצמו את הביטחון עצמי שייצר עבורו את איכות החיים והרווחה הנפשית הנדרשות לו כדי לגדול לבוגר מאוזן ובריא.

אוקיי, אז מה זה בעצם אומר?

משמעות הדבר היא כי הצורך בטיפול הולם הוא חשוב ביותר, וכי כדאי לעשות זאת מוקדם ככל האפשר, על מנת לחסוך מהילד/ה או הנער/ה את התסכולים הנלווים לחוסר מיצוי הפוטנציאל.

רגע, ומה עם כל התרופות ה”קונבנציונאליות”?

כיום, על מדפי בית המרקחת נמצאות מספיק תרופות קונבנציונאליות כימיות, שאל חלק מהן מתייחסים מורים ורופאים כאל “תרופות פלא” של ממש. העניין הוא, שלצד ההצלחות שלהן, מגיעות גם תופעות לוואי בעייתיות, שחלק מהן, עשוי ללוות את הילד/ הנער להמשך חייו. מספיק לקרוא את רשימת תופעות הלוואי (כמו, למשל, הסיכון להתמכרות), על מנת לעמוד בפני דילמה קשה ומורכבת למדי…

זה, לפחות, היה המצב עד לא מזמן, עד שספירולייף, חברה ישראלית ידועה ונחשבת, העוסקת בייבוא ושיווק תוספי תזונה וסופר פוד השיקה את שתי הפורמולות שלהן –

פיקוס 8 והוקוס פוקוס– פורמולות טבעיות אשר משלבות בתוכן את צמחי המרפא הייחודיים המטפלים בקשיי למידה וקשב וריכוז.
העיקרון מאחורי הפורמולות האלה הוא פשוט למדי, ויחד עם זאת – יעיל. לכל צמח בפורמולות סגולות מרפא משלו, המתבטאות בפורמולה כך, שבסיכומו של דבר הפורמולה מהווה מכלול תכונות מרפא אשר מטפלות בהפרעת הקשב, הריכוז והלמידה. זאת על ידי שיפור תפקודי המוח, שיפור הקוגניציה, חידוד החשיבה, חיזוק הזיכרון לטווח הארוך והגברת הערנות, המיקוד והארגון המחשבתי. על כל אלו ישנם לקוחות מרוצים רבים אשר יעידו על שיפור בעיות הקשב בעקבות נטילת התוספים.

כמו כן, הפורמולות של ספירולייף מחזקות גם את מערכת העצבים, מרגיעות חרדות ומשקיטות התקפי זעם וחוסר שקט. הודות לצמחי המרפא הייחודיים המשפיעים גם על המערכת העיצבית ומנטרלים מסרים עצביים המגיעים למוח, כמו למשל צמח הבקופה (פשתה שרועה) אשר מצד אחד מחזק ומשפר את הזיכרון, צלילות ובהירות המחשבה וחדות הריכוז ומצד שני מרגיע, מאזן ומשקיט את הנפש. חשוב לציין כי כל התהליכים האלה נעשים בבקרת איכות גבוהה במיוחד, והכל בתוצרת כחול לבן.

כדי להמחיש את ההצלחה של הנוסחה המנצחת של ספירולייף, תמיד רצוי לשמוע מה יש למשתמשים להגיד: “התחלתי לקחת לפני שבועיים את המוצר ובהחלט יש בו משהו. אני הרבה יותר אנרגטית, יותר מפוקסת, הוא מרומם אותי עוד מדרגה, פתאום חזרה לי הצלילות” - טלי.

אז כשמדובר בריכוז, יש פתרונות טבעיים נפלאים מסביבכם. השתמשו במה שיש לטבע לתת לכם!

צפית לאחרונה